G-9L0H8J2DM1 GTM-NP4X4CD
top of page

Specjalizuje się w profesjonalnych masażach wywodzących się z Indii.  

 

Bardzo się cieszę, że tu trafiłeś, ponieważ dzięki swojej pasji, zaangażowaniu oraz miłości do tego co robię, będę zaszczycona wprowadzić Cię świat, którego dotąd jeszcze nie znałeś. Pełnego namiętności,  bliskości  i ciepła drugiej osoby :) 

 

Chcę Ci to wszystko dać, byś w moich dłoniach zapomniał o otaczającym Cię rzeczywistości oraz pozwolił sobie na chwilę relaksu i odprężania w towarzystwie miłej i zawsze uśmiechniętej dziewczyny.  

 

Doświadczysz fascynujących rytuałów, dzięki subtelnym delikatnym i powolnym ruchom mych dłoni, które spotęgują niezapomniane ekscytujące wrażenia. Sam masaż składania się z 3 takich rytuałów, są one bardzo kojące i działają pobudzająco na każdą komórkę Twojego ciała.  

 

Poprzez techniki jakie stosuję dotrę do Twej duszy przez ciało a poprzez wspólne falowanie ekscytującej seksualnej energii, która będzie się rodzić między Tobą a mną, uwolnię drzemiące w Tobie myśli o namiętności i pragnieniach... 

 

Swoim dotykiem inicjuję przepływ energetyczny, angażując całe swoje ciało, wytwarzając poczucie jedności z Tobą i bliskości. 

O mnie

Szacunek, który Tobie okażę sprawi, że ważna będzie dla Ciebie tylko ta dana chwila, w której poczujesz się wyjątkowo, a stan duchowego uniesienia i głębokiego relaksu ciała wyzwoli w Tobie pozytywne energie, które przyczyniają się do ponownego odkrycia przez Ciebie radości i chęci do życia. 

 

Gdy się zobaczymy, przed masażem powiesz mi czego Twoje ciało potrzebuje i oczekuje a gwarantuje zadbać o wszystkie drobne szczegóły.  

 

Masaż w blasku świec w bardzo nastrojowej Indyjskiej muzyce. 

Możesz oczywiście skorzystać z prysznica oraz napić się szklanki wody lub indyjskiej ciepłej herbaty. 

 

Olejki, które wykorzystuje podczas masażu są w 100 % naturalne, więc jeśli masz jakieś uczulenia bądź alergie na różne specyfiki nieznanego pochodzenia nie musisz się obawiać, żadnych uczuleń bądź zmian na skórze, wręcz przeciwnie dostaniesz dużą dawkę witaminy E :) 

JI8567-Edit.jpg
bottom of page